Cesta: Akce > Domácí

XX. Liberecké osteologické dny 2017

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

Uteklo to jak voda a ve dnech 9. - 10.11.2017 oslavíme XX. ročník Libereckých osteologických dní.
Hostitelem nám bude opět Naivní divadlo v Moskevské ulici, blízko náměstí Dr. Edvarda Beneše, kde celá akce proběhne.
Pokud máte zájem, informaci o divadle získáte na stránkách www.naivnidivadlo.cz.

Chtěl bych vás tímto úvodním dopisem pozvat k účasti na akci, která se věnuje problematice zobrazování pohybového systému a kde i letos budou zastoupeny zajímavé prezentace mapující diagnostiku od prostých snímků po nejmodernější metody včetně intervencí v této oblasti.
Akce je komornější proti ostatním subspecializacím, kterým často přejí velké firmy, ale doufám, že se opět letos objeví dostatečné množství zájemců, aby mohla pokračovat i dále.

Začátek akce je 9.11. ve 12.30 hod., předpokládaný konec 10.11. ve 12.30 hod.
Večer bude obvyklé společenské posezení, restaurant Konírna ve Vratislavicích, podnik je dobře dostupný tramvají z terminálu MHD, cca 300 m od Naivního divadla.

Ubytování zůstává v Hotelu Liberec na Šaldově náměstí, předpokládaná cena ubytování na 1 noc se snídaní je ve dvoulůžkovém 490,- až 735,- Kč za lůžko. Kapacita jednolůžkových pokojů (1050,- Kč) je výrazně omezena, pokud nejste vyzvaní přednášející, musíte si pokoj zajistit mimo kvótu akce nebo po konzultaci se mnou. V loňském roce to bylo trochu hektické.
Trvá způsob osobního potvrzení ubytování přímo v hotelu. Dvoulůžkové pokoje jsou rezervovány v množství jako v předchozích letech, ale platit je budete sami ještě před začátkem akce.

Kontakt: 482 710 028, 774 323 235, recepce@hotel-liberec.cz, nejlépe se připomeňte, že akci má rezervován IKEM.

Účastnický poplatek není žádný.
Přihlašování bude elektronickou formou na konci této stránky.

Po odborné stránce bych vás chtěl opět požádat o kazuistická sdělení z denní praxe, pokládám tyto krátké přednášky za velmi přínosné zvláště pro mladé kolegy, kteří se na nich mohou učit postupy při ne úplně obvyklých chorobách.
Přeji hezkou a slunečnou dovolenou a těším se v listopadu, doufejme, že bez sněhu, na setkání v Liberci.

MUDr. Jan Beran, Ph.D. 

Kapacita akce je vyčerpána