Cesta: Akce > Domácí

XI. Liberecké osteologické dny

Liberec, 30.-31.10.2008

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

pomalu ale jistě se blíží termín XI. libereckých osteologických dní, které proběhnou v Liberci v termínu 30. - 31.10.2008 opět v Hotelu V Klášterní, blízko u Krajské nemocnice.

Chtěl bych vás tímto opět pozvat k účasti na akci, která se věnuje problematice zobrazování muskuloskeletálního systému a kde se i letos bude probírat vyšetřování od prostých snímků po nejmodernější metody včetně intervencí v této oblasti.

Začátek akce je 30.10. ve 12.30, předpokládaný konec 31.10. kolem 12.00. Večer se počítá s obvyklýou společenskou akcí, bohužel Klášterní restaurace v areálu Krajské nemocnice byla uzavřena, takže večeře bude přímo v Hotelu V Klášterní nebo v jiné restauraci v blízkém okolí.

Ubytování plánuji v Hotelu Liberec na Šaldově náměstí, vše ještě v průběhu prázdnin upřesním. Předpokládaná cena ubytování na 1 noc se snídaní je do 500,- Kč.

Účastnický poplatek není žádný.
Přihlašování bude elektronickou formou
přes web ČRS www.crs.cz.

Po odborné stránce bych vás chtěl opět požádat o kazuistická sdělení z denní praxe, pokládám tyto krátké přednášky za velmi přínosné zvláště pro mladé kolegy, kteří se na nich mohou učit postupy při ne úplně obvyklých chorobách. V poslední době však výrazně poklesl počet zájemců o tyto prezentace a já doufám, že opět naroste.

Zhodnocení testu z úrazů krční páteře bude na počátku přednášek, možná, že se v rámci odborného programu objeví i krátké kasuistiky o ceny.

Hezkou a slunečnou dovolenou a těším se v říjnu na setkání v Liberci.

MUDr. Jan Beran, Ph.D.